מי אנחנו

ברוכים הבאים לאתר שלנו

שמי אופיר כהן, דור שני בנגרית קרנית וממשיך דרכו של ז'קי – אבא שלי שייסד את הנגריה ב1982 ועובד בה עד היום. עוד בתור ילד הייתי נהנה להגיע לנגריה וליצור בעץ, החל מחרבות מעץ ועד שידה למיטה משאריות של עץ דובדבן. כבר בימי כנער וכחייל משוחרר אהבתי את העשייה ופיתוח הנגריה, פיתוח טכנולוגי ועסקי במטרה לייצר ריהוט לאנשים שמחפשים את הפתרון המושלם באיכות ללא פשרות.

אבי – ז'קי כהן, הקים את הנגריה ב1982. מאז גדל והתפתח לאורך השנים כאשר היה החלוץ בתחום הנגרות הממוחשבת ותמיד שאף ליצור נגרות מושלמת ומתן שירות אישי לכל לקוח קטן כגדול.

בתחילת הדרך, עיקר התמחות הנגריה היה בייצור מטבחים, ארונות וכל פרטי הנגרות ללקוחות פרטיים. במרוצת הזמן הנגריה התפתחה טכנולוגית ופנתה גם לענפים ציבוריים וסיפקה ריהוט גם למשרדים ופרויקטים בנוסף לעבודה מול הלקוחות הפרטיים.

ב1997 הנגריה עברה למשכנה הנוכחי באזור התעשיה כנות ליד גדרה. הנגריה גדלה והתפתחה תוך הגדלת היקף העבודות ושיפור מתמיד של המוצר, יחד עם התקדמות הטכנולוגיה בשוק העולמי בתחום הפרזול, החומרים וכמובן – המכונות ותוכנות הנגרות.

מאז ועד היום הנגריה פועלת כמערכת סגורה של כל התהליכים- משלב המדידה ועד שלב ההרכבה וכל תהליך הייצור בפרט. הכל נעשה תחת קורת גג אחת וללא שימוש בקבלני משנה או בספקים 'פרילנסרים'. בכך אנחנו שומרים על איכות מוצר גבוהה ואחידה, ועמידה בלוחות זמנים ללא תלות באף גורם חיצוני.

כיום החברה, עם למעלה מ-38 שנות ניסיון ופעילות, מובילה את ענף הריהוט בהיבט הטכנולוגי עם מכונות CNC ורובוט צבע אוטומטי המקנים איכות מוצר מהגבוהה שניתן להשיג היום בישראל, תוך שמירה על תקנים אירופאים מחמירים המקנים לריהוט אריכות ימים לאורך שנים רבות.

אם רכשתם בית חדש, מתחילים שיפוץ או סתם בא לכם להחליף מטבח או חדר ארונות – אנחנו הכתובת שלכם. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מספר רב של מעצבות ומעצבים ויחד נוכל ליצור עבורכם את הריהוט המושלם לבית שלכם.

מוזמנים ליצור איתי קשר ולהצטרף למשפחה שלנו

מי אנחנו

 
דנה כהן 

מנהלת תחום קשרי אדריכלים ומדיה

מיכל אמיר

 הנדסה תיפעול ורכש

אופיר כהן 

דור המשך , סמנכ''ל שיווק ופיתוח, ומנהל פרויקטים

ז'קי כהן

מייסד הנגריה, בתחום הנגרות מעל ל 35 שנה.

איך הכל התחיל ?

הכל החל... כתחביבו של ז'קי מייסד הנגרייה, בגיל 6 הצטרף לחוג מלאכה (בעץ)ונמשך לאורך השנים עד שבשנת 1982 עם שחרורו משירות קבע הפך ז'קי את תחביבו למקור פרנסתו.

בתחילת דרכו במקביל לעבודתו בנגריה החל ללמוד תעשייה וניהול עם התמחות בענף העץ, עם מיטב המורים בתחום.

בשנים הראשונות ז'קי עבד לבדו. במהלך לימודיו פנו אליו מחברת אינטל על מנת לייצר עבורם רהיטים. באינטל נחשף לעולם המחשוב והבין שכדי להתפתח הוא צריך לאמץ את הטכנולוגיות הממוחשבות ורכש את הCNC הראשונה שלו(בין היחידות בארץ) בהבנה שכךניתן להגיע לרמת איכות גבוהה.

במהלך השנים  הנגרייה גדלה והתפתחה, נקנו מכונות נוספות. מנגריה קטנה כ 25 מ''רברמלה , לנגריה עם צוות של 8-10 עובדים באזור תעשייה כנות.