חיפוש

מטבח למשפחה גבוהה במיוחד

עודכן ב: יונ 23

את המטבח המיוחד הזה עשינו עבור זוג צעיר שמאוד אוהב לבשל ולשם כך הוא תוכנן עד הפרט הכי קטן. היו מספר דברים שהיו מאוד חשובים להם שלרוב לא רואים במטבחים, לכן ריכזנו פה את כל המידע לגבי המטבח בכדי לתת רעיונות והשראה.תאורה- בבית חסר המון אור טבעי, ובעיקר במטבח שיש בו חלון קטן. כדי להתגבר על כך תכננו לד שקוע בתחתית הארון עם 2 דגשים עיקריים: 1. מיקום הלד התחתון בקידמת הארון כדי לספק תאורה מקסימלית במשטח העבודה. 2. פס לד נוסף בין הקלפה לארון העליון שגם מאיר דקורטיבית את ארון הקלפה, גם מוסיף תאורה לחלל וגם מאיר לתוך ארון הקלפה בעת הפתיחה.


גובה המטבח- הגובה הסטנדרטי למטבחים הוא 90 ס"מ, מה שבפועל יחסית נמוך לרוב האנשים. בפרויקט הזה גובה המטבח הותאם לגובה הזוג (95 ס"מ במקרה הזה). כעת הם לא חווים כאבי גב בזמן שטיפת כלים או עבודה ממושכת על משטח העבודה, ועל הדרך הם גם הרוויחו עוד 5 ס"מ לאחסון.


צבע- בפרויקט הזה שילבנו ארונות מטבח שעברו צביעה "בתנור" (צבע אפוקסי) ופורניר טיק. לרוב, אנשים חוששים מחזיתות בגמר צבע כי הדעה הרווחת היא שצביעה "בתנור" היא בעלת עמידות נמוכה יותר.

מספר דגשים כדי להמנע מכך: 1. שימוש במ.ד.פ בעל ציפוי ייעודי לצבע המאפשר את עמידות הצבע לאורך שנים. 2. שכבת יסוד וליטוש- יישום שכבת יסוד עם אחוז מוצקים גבוה המקנה אחיזה טובה יותר בין הצבע למשטח. בנוסף, ליטוש באמצעות מכונה (ולא ידנית) מאפשרת שכבה אחידה של היסוד. יישום 2 הדברים הנ"ל מקנים טקסטורה אחידה ועמידות הצבע לאורך שנים 3. אחוז ברק נמוך יחסית כדי למנוע הבלטה של מכות/שריטות שעלולים לקרות בטעות לאורך זמן. 4. צביעה בעזרת רובוט צבע המאפשר פיזור אחיד ומדוייק לפי גודל החזית, דבר המקנה אחידות בטקסטורה, בגוון ובברק.


מטבח זה הוא תהליך עבודה משותף עם הלקוחות, תהליך בו אנו מקשיבים ומבינים מה הם צריכים ורוצים כדי שהמטבח שלהם לא יהיה סתם עוד מטבח, אלא מטבח החלומות שלהם.

מוזמנים לדבר איתנו שנגשים לכם את מטבח החלומות שלכם


18 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול